Virn A4 pabereidInternetipõhine tõlkebüroo A&A


Avaleht  l  Miks valida A&A Tõlkebüroo  l  Tööprotsess  l  Hinnad  l  Kontakt


Hinnad


Tänu tõhusale internetipõhisele tegevusmudelile saab A&A tõlkebüroo pakkuda märgatavalt soodsamat hinda eri tõlketeenustele. Tõlke hind oleneb tellimuse pakilisusest, teksti pikkusest, keelekombinatsioonist ning teksti raskusastmest. Küsige meilt hinnapakkumist: ats@atsee. Täpse hinnapakkumise tegemiseks peame tõlgitavat teksti nägema. Seepärast palume saata tõlkimist vajavad materjalid meie e-posti üldaadressile ning küsida hinnapakkumist. Kui fail on e-postiga saatmiseks liiga suur, siis võtke meiega ühendust ja me teatame teile ftp-serveri aadressi, kuhu saate materjali salvestada. Hinnapakkumise tegemine on tasuta ning ei kohusta teid millekski.

Kõiki saadetud materjale käsitleb A&A tõlkebüroo konfidentsiaalsena ja neid kasutatakse vaid pakkumise tegemiseks ja tellimuse korral tõlke teostamiseks.

Kirjaliku tõlke hinna arvestuse aluseks on tõlkelehekülg. Ühel tõlkeleheküljel on 1800 tähemärki (tähed, numbrid, kirjavahemärgid ja tühikud). Seda saate kontrollida:
Word 2003 ja varasemad versioonid:
  •  Fail -» Omadused -» Statistika -» Märke koos tühikutega
  •  (File -» Properties -» Statistics -» Characters (with spaces))
või
  •  Tööriistad -» Sõnaarvestus -» Märke (koos tühikutega)
  •  (Tools -» Word Count -» Characters (with spaces));
Word 2007/2010:
  •  Läbivaatus -» Õigekeelsuskontroll -» Sõnaarvestus -» Märke (koos tühikutega)
  •  (Review -» Proofing -» Word Count -» Characters (with spaces)).
Sõnade arvu näitab valik Sõnad (Words). Tähemärkide arv tõlkeleheküljel ei olene tõlkes kasutatud kirjatüübist ega selle suurusest.

Kirjaliku tõlke miinimumhind on 1 lehekülje hind.

Püsiklientidele pakume hinnasoodustust, kui uued tellitavad tööd sarnanevad varem tõlgitutele või mahuka teksti tõlkes esineb kordusi. Peale selle pakume soodushinda suuremahuliste või tavapäraste tellimuste korral.


Küsige hinnapakkumist A&A tõlkebüroolt: ats@atsee. Vastame alati tööpäeva jooksul, tavaliselt tunni-paari jooksul. Kui teil on väga kiire, siis andke teada – sel juhul vastame loetud minutite jooksul.

Kõik tõlketeenused • ats@atsee • +372 501 5525All Translation Services