Virn A4 pabereidInternetipõhine tõlkebüroo A&A


Avaleht  l  Miks valida A&A Tõlkebüroo  l  Tööprotsess  l  Hinnad  l  Kontakt


Miks valida internetipõhine tõlkebüroo A&A?


Internetipõhise tõlkebüroo A&A eelised
  •  Soodsad hinnad ja kindel kvaliteet
  •  Kiire töörütm ja tähtaegadest kinnipidamine
  •  Kiirus ja kvaliteet tõlkemälutarkvara abil
  •  Võimalus tellimust internetipõhiselt esitada
  •  Pikaajaline tõlkimiskogemus
  •  Tõlke sihtkeelt emakeelena kõnelevad tõlkijad
  •  Paindlik hinnakujundus


Soodsad hinnad ja kindel kvaliteet
Kvaliteetne töö ei pruugi alati tähendada kõrgemat hinda. Internetipõhine tõlkebüroo A&A suudab pakkuda kvaliteetset tõlget soodsa hinnaga, sest meie väljakujunenud tööprotsess ja -vahendid ning kvaliteedikontroll tagavad kindla tasemega teenuse. Ka informatiivsele tõlkele tehakse enne kliendile edastamist keelekorrektuur, samuti teostatakse alati väljastusülevaatus.

Kiire töörütm ja tähtaegadest kinnipidamine
Internetipõhine tõlkebüroo A&A teostab tööd kvaliteetselt, kuid kiiresti. A&A tõlkebüroo spetsialistidel on kogemused nii mitmete suurte postimüügifirmade kampaaniatekstide kui ka tehnilise dokumentatsiooni kiire ja tähtaegse tõlkimisega.

Kiirus ja kvaliteet tõlkemälutarkvara abil
Tõlkemälutarkvara kasutamine tagab teksti terminoloogilise ühtluse, tõstab töö valmimiskiirust ning jätab tõlkijale rohkem aega valmisteksti keeleliseks lihvimiseks ja kohandamiseks sihtkeele kultuuriruumile sobivaks.

Internetipõhine tellimine
A&A on internetipõhine tõlkebüroo. Internetipõhine tellimine võimaldab kliendil anda tekst tõlkida arvuti eest lahkumata, säästes telefonikõnedele kuluvat aega ja raha ning vahetule suhtlemisele kuluvat energiat.

Pikaajaline tõlkimiskogemus
A&A internetipõhises tõlkebüroos töötavad suurte kogemustega spetsialistid, kes on teostanud mitmesuguseid tõlkeprojekte turundusmaterjalidest tehnikatekstideni. Lisaks on A&A tõlkebürool välja kujunenud usaldusväärsete, professionaalsete vabakutseliste tõlkijate ring, kellega meid seob pikaajaline koostöö.

Tõlkijad tõlgivad oma emakeelde
A&A internetipõhine tõlkebüroo kasutab tekstide tõlkimiseks ja toimetamiseks alati professionaale, kes kõnelevad sihtkeelt emakeelena.

Kindel püsikvaliteet ja mitu kvaliteediklassi tagavad paindliku hinnakujunduse
A&A internetipõhisest tõlkebüroost tööd tellides saab klient valida, missuguse kvaliteedi- ja hinnaklassiga tõlget ta soovib. Pakume kindlat püsikvaliteeti, mille tagab tõlkemälutarkvara kasutamine ning valmistõlke keelekorrektuur ja väljastusülevaatus. Siiski leiab klient meie hinnakirjast mitu erinevat kvaliteediklassi. Nende seast saab klient valida kvaliteediklassi, mis vastab tõlke eesmärgile: ärikirjast, seadusest või artiklist ülevaate saamiseks piisab informatiivsest tõlkest, kuid publitseerimiseks mõeldud toimetatud ning võib-olla koguni küljendatud tekst nõuab rohkem aega ning paljude inimeste tööd. Sellest ka kõrgem hind.

Parimad tõlked läti ja leedu keelde A&A internetipõhisest tõlkebüroost
Üheks tähtsamaks tõlkesuunaks A&A tõlkebüroos on tõlked eesti, soome, vene ja inglise keelest läti ning leedu keelde ning läti ja leedu keelest eesti, soome, inglise ja vene keelde. A&A internetipõhine tõlkebürool on parimad ja suurimate kogemustega tõlkijad nendel tõlkesuundadel.

A&A internetipõhine tõlkebüroo – soodne, kiire, kvaliteetne.

Kõik tõlketeenused • ats@atsee • +372 501 5525All Translation Services